INSTYTUT NAUK CHEMICZNYCH

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna drugi nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć (STA) w ramach umowy finansowej z Narodową Agencją Programu Erasmus+ 2021. Rekrutacja będzie przeprowadzona na wydziałach przez komisje wydziałowe do dnia 13 maja 2022 r. Wyjazdy mogą być planowane w okresie od 1 lipca 2022 do
28 lutego 2023. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z właściwym koordynatorem wydziałowym: 

Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych – dr Renata Modzelewska–Łagodzin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Na stronie internetowej program erasmus, wyjazdy nauczycieli akademickich znajduje się Zarządzenie Rektora Nr 33/2022 z dnia 25 marca 2022 r. w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ KA 131-HED - Mobilność studentów i pracowników instytucji szkolnictwa wyższego. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+. Pierwszeństwo w procesie rekrutacji będą miały osoby, które nie brały udziału w rekrutacji we wrześniu 2021 r.