INSTYTUT NAUK CHEMICZNYCH

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Szanowni Państwo,

gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu "Świąteczna Paczka z UPH". Przyłączamy się do ogólnopolskiej akcji #MuremZaPolskimMundurem i zbieramy artykuły do paczek świątecznych dla żołnierzy z 18 Dywizji Zmechanizowanej, którzy bronią polskiej granicy. Zbieramy wszystko, co nadaje się do paczek: słodycze, kawa, herbata, itp. Zbiórka trwa do czwartku 16 grudnia br. Wszystkie zebrane produkty odbierzemy w piątek 17 grudnia br., w godzinach porannych. Tego samego dnia odbędzie się uroczyste przekazanie paczek przez JM Rektora prof. dr hab. Mirosława Minkinę. Ze strony Dywizji podarunki odbierze Generał Dywizji dr Jarosław Gromadziński.

Swiateczna Paczka UPH

Wydziałowa Rada Samorządu Studenciego oraz Koło Naukowe Chemików "Spectrum" serdecznie zapraszają wszystkich pracowników i studentów Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UPH na Wielki Świąteczny Bufet 6 grudnia (poniedziałek) od godz. 9:00 w sali nr 8 przy ul 3 Maja 54 (Instytut Nauk Chemicznych).

Liczymy na Państwa obecność.

informacja o Bufecie świątecznym w dniu 6 grudnia

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Pawła Zakrzewskiego zatytułowany „Atom”, który odbedzie się w najbliższy piątek 3 grudnia w budynku Wydziału Nauk Humanistycznych w Siedlcach przy ulicy Żytnia 39 o godzinie 18:00.

Zarezerwujcie sobie ten wieczór!

plakat informujący o terminie wystawy Pawła Zakrzewskiego

 

W imieniu Fundacji na rzecz Jakości Kształcenia serdecznie zapraszamy Państwa społeczność, a w szczególności studentów do udziału w webinarze przygotowanym dla studentów kierunków przyrodniczych i ścisłych pt. Co to znaczy dobre kształcenie wyższe?

Czas: 2 grudnia, od 19:00 do 20:30 (90 minut)

Uczestnicy dowiedzą się:
• jakie studenci mają prawa w związku z organizacją i poziomem kształcenia
• gdzie studenci mogą szukać pomocy
• jakie są dobre praktyki w kształceniu w polskich uczelniach
• jak sprawdzić czy program studiów jest zgodny ze standardami europejskimi rama systemowa Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego
• czy uczelnia wywiązuje się z nałożonych obowiązków dot. zapewniania jakości kształcenia

Będzie też czas na pytania i konsultacje spraw indywidualnych.
Pokażemy też jak uczestnicy w prosty sposób mogą zdobyć bon pieniężny o wartości 30 złotych.

Rejestracja odbywa się przez tworzony w ostatnich miesiącach Portal Jakości Kształcenia.

Prowadzący: Jakub Brdulak - polski delegat w Procesie Bolońskim w grupie zajmującej się zapewnianiem jakości, ekspert litewskiej, łotewskiej oraz rumuńskiej Komisji Akredytacyjnej, Pełnomocnik Rektora SGH ds. jakości kształcenia, członek zarządu Fundacji na rzecz Jakości Kształcenia